Dişi Business

Hakkımızda

Dişi Business projesi 2022 yılında, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde hayata geçti. Dişi Business olarak ana hedefimiz, kadınların dünyayı daha yaşanılabilir bir yere dönüştürme çabasına katkıda bulunmak, onları daha görünür kılmak ve sesi olmak.

Güncel

Gündemi Takip Eden

Yenilikçi

Yeni Konuları Araştıran

Doğru Bilgi

Kanıtlanmış Bilgi Veren

BAŞARIYA ODAKLANDIK

Güçlü kadınlar, gelişen teknoloji ve değişen iletişim araçlarıyla birlikte egemen ataerkil düzeni değiştirerek birçok alanda öne çıkıyor. Kadınlar ojeli tırnakları ve sivri topuklularıyla hem girişimciler hem liderlik ediyorlar hem de ilham veriyor. Algıları değiştiren kadınlar, kendilerinden sonra gelecek olan kuşaklara da örnek oluyor.

Kadın gücünün buluştuğu ve ilham veren bir platform olan Dişi Business, ilk adımlarından itibaren kadınların yolculuk rehberi ve referans kaynağı olacak.

“Hem farklıyız hem de eşitiz.”

Misyon

İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak, Türkiye toplumundandaki gelişmeleri yakından takip eden; projeleri, gelişmeleri, atamaları veya kadınla ilgili olan tüm durumları sizlerle paylaşmak ve daha fazla kitleye ulaşarak kadınların önemini tüm Türkiye’ye aktarmak.

Vizyon

Geçmişimizde oluşturduğumuz kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın bilgi ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli haberleri yeni teknolojilerle donatılmış web sitemizde yayınlamakla birlikte ülkesine ve vatandaşlarına değer bir kuruluş durumundayız.

İLETİŞİM

Bizimle ilgili merak ettiklerinizi sormak, istek ya da öneri gibi görüşlerinizi paylaşmak için iletişim kanallarımızı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde tanıtım, banner gibi reklam verme düşünceleriniz için mail adreslerimizi kullanabilirsiniz.