Zeynep Adıgüzel, Fairmont Quasar İstanbul’un Gelirlerden Sorumlu Odalar Direktörü Olarak Atandı

1907 yılından bu yana otelcilik sektöründe bulunan Dünya’nın birçok bölgesinde Otelleri mevcut olan Fairmont markasının, Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar İstanbul’a yeni atama gerçekleştirildi. Zeynep Adıgüzel otelin, Gelirlerden Sorumlu Odalar Direktörü olarak atandı.

Lisans eğitimin Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde tamamlayan Adıgüzel, kariyerine ilk adımı 2007 yılında The Ritz-Carlton Hotel’de Rezervasyon Vardiya Lideri olarak atmıştır. Burada geçirdiği 3 yıl sonrasında Divan İstanbul’da Rezervasyon ve Gelir Yönetimi Direktörü olarak 1 yıl kadar görev almıştır. Ardından Mövenpick Hotel İstanbul’da Türkiye Otelleri’nden Sorumlu Gelir Yönetimi Direktörü olarak transfer olan Adıgüzel, burada yaklaşık 8 yıl emek vermiştir. Ardından The Ritz-Carlton İstanbul’da İş Geliştirme ve Gelir Yönetimi Direktörü görevini yaklaşık 2,5 yıl üstlenmiştir. 

Adıgüzel, profesyonel kariyer yaşamına Fairmont Quasar İstanbul’un Gelirlerden Sorumlu Odalar Direktörü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER