Yerebatan Sarnıcı Pespembe 

Yerebatan Sarnıcı, Pembe Kurdele Projesi kapsamında pembe renge büründü. 

30 yıl önce meme kanserine karşı farkındalığın ve erken teşhisin önemini tüm dünyaya duyurmak amacıyla tasarlanan Pembe Kurdele’yi duyuran Estée Lauder Şirketleri, kaynak yaratmak, eğitim ve destek vermek amacıyla dünya çapında 60’tan fazla kuruluşu destekliyor. Şirketin desteklediği kuruluşlar arasına Yerebatan Sarnıcı da dahil oldu. 

Meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla daha önce New York’da Empire State Binası, Fransa’da Eyfel Kulesi, Dubai’de Burj Al Arab gibi farklı ülkelerin sembolik anıtlarını pembe ışıklandırma yapan Estée Lauder Şirketleri’nin, proje için bu yıl ki adresleri Yerebatan Sarnıcı oldu. Yerebatan Sarnıcı’nı pembe ışıklarla ışıklandırarak projeyi hayata geçiren şirket #MemeKanseriniYokEtmeZamanı diyor.

Pozitif etki yaratma ve sürdürülebilirliği attığı her adıma entegre eden The Estée Lauder Şirketleri, Evelyn H. Lauder’in eş tasarımcısı olduğu Pembe Kurdele ile tam 30 senedir meme kanserine dikkat çekmeye ve toplum bilinci yaratmaya devam ediyor.

Estée Lauder Şirketleri Pembe Kurdele projesi ile birlikte, meme kanseriyle mücadelede araştırmalar için 86 milyon $’dan fazla kaynak yaratıp ve 108 milyon $’dan fazla bağış toplamayı başarmıştır. 

Şirket, yaptığı anlamlı çalışmalarla meme kanserine karşı farkındalığın global sembolü haline gelen Pembe Kurdele ile bu yıl Sandra Taub Yardımseverlik Ödülü’ne de layık görüldü.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER