Yekta Elvin Gürel VMLY&R İstanbul Yönetim Kadrosuna Katıldı 

VMLY&R İstanbul, Yekta Elvin Gürel’i yönetim kadrosunu katarak genişletti. Gürel, şirketin Managing Director pozisyonuna atandı. Bu göreviyle birlikte Gürel, Migros, Boyner, Grundig, Hayat Kimya ve Okey markalarından sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinematografi ve Film/Video Prodüksiyonu bölümünde 2012 yılında tamamlayan Gürel, çalışma hayatına öğrenciyken adım atmıştır. Kirpi Film’de yarı zamanlı prodüksiyon asistanı olan Gürel, buradan hemen sonra Dna Film İstanbul’da Üretim Ekibi Üyesi olarak transfer olmuştur. 

Ardından Gürel, 2011 yılında Mobility Channel’da Televizyon Programcısı olarak yaklaşık 1 yıl kadar yarı zamanlı olarak emek vermiş ve aynı zamanda eğitimine devam etmiştir. Lisans eğitiminin bitmesiyle birlikte profesyonel kariyer hayatına Alafortanfoni’de Marka Yöneticisi olarak başlamıştır. Burada yaklaşık 3 yıl 2 ay kadar Vestel, GittiGidiyor, Turkcell Dijital Ekosistem Uygulamalarının Turkcell TV Plus, Fizy, BiP, Miles&Smiles, Wingo, Anadolujet, iddaa, Digiturk, Alarko, Anadolu Efes, Indesit Hotpoint gibi tüm Dijital ve ATL iletişimlerini yönete Gürel buradan sonra Krombera’ya Marka Müdürü olarak geçiş yapmıştır. Burada ise Akbank, GittiGidiyor, Koçtaş, Digiturk, Emaar, BASF, Çevre Koleji’nin tüm Dijital iletişimlerine öncülük etmiştir. 

2017 yılında TBWA İstanbul’a Marka Müdürü olarak transfer olan gürel burada emek verdiği 5 yıl 8 aylık süre zarfında CarrefourSA, Borusan Otomotiv (BMW, Borusan Oto, Borusan Otomotiv Premium Hizmetleri), Kanal D, NUDE (Şişecam), IKEA, Koton, Boyner, Hayat Kimya/Bingo, Atasay Kuyumculuk, Efsaneler Ülkesi, İçim, GittiGidiyor/eBay, Vitra’nın tüm ATL&BTL iletişimlerinden sorumlu olmuştur. 

Yekta Elvin Gürel, profesyonel kariyer hayatına VMLY&R İstanbul’da Managing Director olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER