Tuğba Ceylan Turkuaz Healthcare’e Yeni Kurumsal Dönüşüm Müdürü Oldu

İnsan Kaynakları alanında birçok ulusal ve global firmada üst düzey görevlerde yer alan Tuğba Ceylan, Turkuaz Healthcare’in Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü olarak atandı. 

Şirket çalışanlarının mutluluğunu önemseyen ve kurumsal hedeflerinden biri olarak benimseyen Turkuaz Healthcare, çalışma kültürü ve deneyiminin zenginleştirilmesi adına yeni kurumsal dönüşüm projeleriyle uzun vadede gündemde olmayı amaçlıyor. 

Lisans eğitimini 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünde tamamlayan Ceylan, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden de mezun olmuştur. Çalışma hayatına Avea İletişim Hizmetleri’nde başlamıştır. Ardından May Grup’ta İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev alan Ceylan, buradaki görevinden yaklaşık 2 yıl sonra Kervan Gıda’ya İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak transfer olmuştur. 

2022 yılı itibarıyla Arco Global’de İnsan Kaynakları Yöneticiliği alanında üst düzey görevler yürüten Ceylan, kariyerine 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle Turkuaz Healthcare bünyesine Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER