Trouw Nutrition Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Gonca Altıntaş Oldu

Nutreco bünyesindeki hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition Türkiye’nin genel müdürlük ataması gerçekleşti. Şirketin Türkiye operasyonlarının liderliğini, 15 Haziran 2023 itibariyle bugüne dek Operasyon Direktörü olarak görev almış olan Gonca Altıntaş üstlendi.

Trouw Nutrition Türkiye operasyonunda liderlik bayrağı, bugüne dek Türkiye Operasyon Direktörü olarak görev yapan Gonca Altıntaş’a geçti. Gonca Altıntaş, 15 Haziran 2023 itibariyle Trouw Nutrition Türkiye Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Haydarpaşa Lisesi’nden 1998 yılında mezun olan Gonca Altıntaş, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Satış uzmanı olarak başlayan kariyeri, Türkiye’nin önemli markalarının çatısı altında üretim, kalite güvence, ithalat, ihracat ve satın alma, tedarik zinciri yönetimi, SAP ve iç denetim gibi kritik alanlarda deneyim kazanarak başarıyla devam etti.

Etkili işletme politikaları oluşturma, satın alma stratejileri, maliyet tasarrufu sağlayan süreç iyileştirmeleri, proje yönetimi gibi pek çok konuda bilgi ve deneyim sahibi olan Gonca Altıntaş, artık Trouw Nutrition Türkiye bünyesinde operasyonları yönetecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER