Dev Alman şirketinde üst düzey atama

Forbes Global’de ilk 100, Forbes Almanya’da da ilk 10 şirket arasında yer alan Droege Grup’un iştiraki Trenkwalder’de üst düzey atama gerçekleşti. Trenkwalder’in Büyümeden Sorumlu Başkan’ı sektörün önde gelen liderlerinden Işık Tazeler oldu. Tazeler, Trenkwalder’in global tecrübe, sektörel deneyim ve bakış açısını BPO lokal pazarda da teknoloji odaklı servislerle büyüterek devam ettirecek.

Göreve başlayan Işık Tazeler reklam, tanıtım, organizasyon, konferans, fuar konuları ile eventlerin yönetiminden de sorumlu olacak.

Kurulduğu günden bugüne yürüttüğü çalışmalarla çağrı merkezi, müşteri deneyimi, insan kaynakları alanında birçok sertifika ve ödüle sahip, teknoloji odağı ve inovatif yaklaşımlarla bir deneyim merkezi haline dönüşen Trenkwalder Türkiye, Işık Tazeler’in ekibe katılmasıyla lokal pazardaki konumunu daha da güçlendirecek.

Işık Tazeler kimdir?

Başarılarla dolu bir iş hayatına sahip olan Işık  Tazeler, 1998 yılından bu yana profesyonel iş hayatı içerisinde yer alıyor. Turkcell Global Bilgi, Deutsche Telekom Almanya, Koç Sistem, Vodafone ve Final Varlık Yönetim şirketlerinde zaman içerisinde birçok farklı görev ve sorumluluk üstlendi. Son olarak Tempo BPO şirketinde İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama fonksiyonlarından sorumlu İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü olarak görev almış aynı zamanda İcra Kurulu Üyeliği görevini de yürütmüştür.

Kariyer yolculuğunda global organizasyonlar tarafından ‘En İyi İş Ortağı Yönetimi Programı Lideri’, ‘En Başarılı İş Yönetimi Lideri’, ‘En İyi Müşteri Deneyimi Lideri’ gibi birçok ödüle sahip olan Tazeler, kadınları ve gençleri iş alanında güçlendirme konusunda mentorluk vererek çalışmalar yürütmekte, sektörel dernek faaliyetlerinde aktif rol almaktadır.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER