Trend Micro’da Üst Düzey Atama

Canan Dumanay, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Finans ve Kamu Sektörü İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. 

Canan Dumanay kimdir?

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Canan Dumanay, çalışma hayatına 2011 yılında KoçSistem’de operasyon sorumlusu olarak başladı. 2014 yılında Mevcut Müşterilerden Sorumlu Satış Yöneticisi olarak Trend Micro ailesine katılan ve Satış Operasyonları Direktörü olarak görevine devam eden Dumanay, şu anda Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (AMEA) Sektörel Satış İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyor.

Trend Micro

Türkiye’de ve diğer bölgelerde birçok başarılı çalışmaya imza atan Trend Micro’da üst düzey pozisyonlara atanan yöneticilerin sayısı artıyor ve görev alanları daha da genişletiliyor.

Son yıllarda hızlı karar verme, esneklik ve baskı altında yüksek performans gösterme gibi özellikleri ile öne çıkarak dünya genelinde tercih edilen bir kesim haline gelen Türk yöneticiler küresel şirketlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Diğer taraftan ulusal ve uluslararası birçok kuruluş çalışan sayısını azaltmayı ve küçülmeyi tercih ederken Trend Micro, büyümeye devam ediyor ve bu büyümede Türk yöneticilere güveniyor.

Bu doğrultuda Türk yöneticilerin deneyimlerinden daha fazla faydalanmak isteyen Trend Micro geçtiğimiz aylarda Türkiye’de görev yapan çeşitli yöneticilerin görev alanlarını genişletmiş ve üst düzey pozisyonlara getirmişti. Bu atamaların ardından elde edilen başarılar sonrasında Trend Micro, üç üst düzey atama daha gerçekleştirerek Türk yöneticilerin görev alanını genişletti.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER