TEMMUZ 2023 OPERA BALE AJANDASI

Uyuyan Güzel


Tarih: 7 Temmuz

Yer: Efes Antik Tiyatro, İzmir

Saat: 21:00

 

  1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında, İzmir Devlet Opera ve Balesi orkestrası ve sanatçıları, 7 Temmuz akşamı Uyuyan Güzel ile seyirciyle buluşuyor. Müziği Çaykovski tarafından bestelenen Uyuyan Güzel, toplam 120 dakikalık iki perdeden oluşan bir performansla Efes Antik Tiyatrosu’nun otantik havasında sergilenecek.

 

Carmen

Tarih: 10 Temmuz

Yer: Efes Antik Tiyatro, İzmir

Saat: 21:00

 

  1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında, Samsun Devlet Opera ve Balesi sanatçıları ve İzmir Devlet Opera ve Balesi orkestrası sanatçıları, 10 Temmuz akşamı Carmen ile seyirciyle buluşuyor. Toplam iki perdeden oluşan Bizet’in unutulmaz eseri Carmen operası, Efes Antik Tiyatrosu’nda sergilenecek.

 

Carmina Burana

Tarih: 13 Temmuz

Yer: Efes Antik Tiyatro, İzmir

Saat: 21:00

 

  1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında, İzmir Devlet Opera ve Balesi orkestrası ve koro sanatçıları, 13 Temmuz akşamı Carmina Burana ile seyirciyle buluşuyor. Müziği Carl Orff imzası taşıyan Carmina Burana, Efes Antik Tiyatrosu’nda tek perdelik bir performansla sergilenecek.

 

Damdaki Kemancı

Tarih: 16 Temmuz

Yer: Efes Antik Tiyatro, İzmir

Saat: 21:00

 

  1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında, İzmir ve Mersin Devlet Opera ve Balesi orkestrası, koro ve bale sanatçıları, 16 Temmuz akşamı Damdaki Kemancı seyirciyle buluşuyor. Müziği Jerry Bock imzalı eser, Efes Antik Tiyatrosu’nda iki perdeden oluşan bir performansla sergilenecek.

 

Lucia di Lammermoor

Tarih: 21 Temmuz

Yer: Efes Antik Tiyatro, İzmir

Saat: 21:00

 

  1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında, İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestrası ve koro sanatçıları, 21 Temmuz akşamı Lucia di Lammermoor ile seyirciyle buluşuyor. Toplam iki perdeden oluşan Lucia di Lammermoor, Efes Antik Tiyatrosu’nda sergilenecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER