TEMMUZ 2023 KONSER AJANDASI

KONSER

Cem Adrian

Tarih: 1 Temmuz

Yer: Denizli Açıkhava Tiyatrosu

Saat: 20:30

Alternatif müzik tarzıyla adından söz ettiren Cem Adrian Temmuzun ilk günü Denizli’de müzikseverlerle bir araya geliyor. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan, kendine has yorumlarıyla adından söz ettiren sanatçı, ortaokul yıllarında uğraşmaya başladığını müzik hayatına, ilk albümü Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım’ı yayınlayarak giriş yapmış ve hayran kitlesini giderek arttırmıştır.

 

Riff Cohen


Tarih: 5 Temmuz

Yer: CSO Ada Ankara Ana Salon

Saat: 20:00

Türkiye’de 180 milyondan fazla dinlenen ödüllü sanatçı Riff Cohen, 5 Temmuz akşamı CSO Ankara Ana Salon’da sanatseverlerle buluşuyor. Eserlerini İngilizce, Fransızca, Hebrew ve Arapça seslendiren sanatçı, konserde Mezopotamya folk sesleri, Afrika ve Ortadoğu ritimleriyle birlikte en beğenilen şarkılarını seslendirecek.

 

Göksel


Tarih: 7 Temmuz

Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Saat: 21:00

Göksel, 1992 yılından itibaren birçok orkestrada solistlik yapan ve 1995 yılında ünlü müzisyen Onno Tunç’la tanışmasıyla birlikte müzik kariyerindeki ilk albümünü yayınlamıştır. Yine aynı yıl Sezen Aksu’nun orkestrasında vokalist olarak görev alan sanatçı, “Depresyondayım” şarkısı ile  çok sevilmiş ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Özellikle  2010 yılında Hayat Rüya Gibi albümleri ile 70’li yılların şarkılarını yeniden seslendirmiş ve büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Simge Sağın

 

Tarih: 8 Temmuz

Yer: Ankara If Armada AVM Açıkhava

Saat: 21:00

Son zamanlarda özellikle Aşkın Olayım isimli şarkısıyla adından söz ettiren Simge, 8 Temmuz akşamı Ankara’da sevenleriyle buluşuyor.  Türk pop müziği sahnesinde yer alan ve asıl çıkışını 2015’te radyo ve televizyonlarda çok çalınarak liste başı olan “Miş Miş” şarkısı ile gerçekleştiren Simge, Sezen Aksu’dan etkilendiğini belirtiyor. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü ve üç Radyo Boğaziçi Müzik Ödülü olmak birçok ödül aldı.

 

Funda Arar

Tarih: 11 Temmuz

Yer: YBY Woods –  Kemerburgaz Kent Ormanı

Saat: 21:00

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından biri olan Funda Arar, 11 Temmuz’da YBY Woods Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sevenleriyle buluşacak. Birçok ödülün sahibi olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan sanatçı, birbirinden güzel şarkılarını kent ormanının doğal güzelliklerinde müzikseverlere keyifli bir müzikal deneyim yaşatacak.

 

Müzede Gün Batımı Konseri

Tarih: 15 Temmuz

Yer: Antalya Müzesi Bahçesi

Saat: 20:30

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), sanatseverlere “Müzede Gün Batımı” konseriyle 15 Temmuz akşamında müze bahçesinde unutulmayacak bir akşam sunacak.

Antalya DOB’dan yapılan açıklamaya göre, türkü ve opera aryalarından oluşan 15 parçanın seslendirilecek. Konserde piyanoda Ahmet Sait Karabulut,  soprano Sema Çavuşoğlul, soprano Serap Demir Işık, mezzo soprano Tuğçe Oğuzülgen, tenor Muhammet Burak Pektaş, bariton Muhammed Yusuf Yıldız ve kondüvit Hamdi Akçavat sahne alacak.

 

Ayta Sözeri

Tarih: 26 Temmuz

Yer: Dada Salon Kabarett

Saat: 22:00

Ayta Sözeri, Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı gösteri mekanı olan Dada Salon Kabarett sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Gösterinin akışı, saat 20:30’da yemek, saat: 22:00’da ise konser şeklinde. 18 yaş sınırı olan programda farklı isimlerle biletler alınarak, masa rezervasyonu yaptırılabiliyor.

 

Şevval Sam – Pera Filarmoni Orkestrası

Tarih: 28 Temmuz

Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Saat: 21:00

Şevval Sam ve şef  İbrahim Yazıcı yönetimindeki Pera Filarmoni Orkestrası müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatmak için Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 28 Temmuz akşamı  bir araya geliyor. “Aşkı Bulacaksın” konserinde sanatçılar, Ege’nin iki yakasından zamansız şarkılar seslendirecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER