Sinem Saraçer Turanlı L’Oréal Paris Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü Oldu

Sinem Saraçer Turanlı, 18 yıl önce girdiği Dünya’nın önde gelen kozmetik markası L’Oréal Paris Türkiye ailesinde Aktif Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilciliğine yükseldi. Turanlı, şirket içinde satış rolüne geçerek önemli markaların departmanlı mağazalar ve parfümeri zincirleri işini yönetecek.

Lisans eğitimin Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlayan Turanlı, yüksek lisans eğitimini MIT Sloan School of Management’ta Yönetici Eğitimi, İş Mükemmelliği ve hedeflerine Hakim Olma alanında tamamlamıştır. Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı L’Oréal Paris Türkiye’de Ürün Müdürü olarak atmıştır. Burada emek verdiği 18 yıl boyunca Ürün Müdürlüğü. Kıdemli Ürün Müdürlüğü, Grup Ürün Müdürlüğü, Hesap Yöneticiliği, Anahtar Hesap Yöneticiliği, Aktif Kozmetik Bölümü Pazarlama Müdürlüğü, Aktif Kozmetik Bölümü Marka Yöneticiliği,  CMO Dijital Projeler Liderliği, L’Oreal Kanada & ABD Pazarlama Direktöriüğü ve Kanada Pazarlama Direktörlüğü gibi birçok önemli görevler yürütmüştür. 

Sinem Saraçer Turanlı, profesyonel kariyer hayatına L’Oréal Paris Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER