Sinem Hekimoğlu, Sodexo’nun Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Pazarlama sektörünün deneyimli ismi Sinem Hekimoğlu, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme’de Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Hekimoğlu, bu göreviyle birlikte şirketin, çalışan deneyimini merkeze alan dijital ürün ve çözümleri geliştirme misyonu doğrultusunda marka stratejisi ve pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde tamamlayan Sinem Hekimoğlu, profesyonel kariyerine 1998 yılında Ford Otosan’da başlamıştır. Burada görev yaptığı 6 yıl boyunca sırasıyla İş Geliştirme Uzmanı, Marka Uzmanı ve Reklam ve Medya Süpervizörü olarak emek vermiştir. 2007 yılında Türkcell’e Ürün ve Hizmet Pazarlama Uzmanı olarak katılan Hekimoğlu, burada çalıştığı 18 yıl boyunca Turkcell’in dijital dönüşüm sürecinde, TV, müzik, mesajlaşma servisleri gibi tüm dijital deneyim markalarının stratejik inşası ve pazarlama iletişimini üstlendi. Hekimoğlu, sırasıyla şu görevleri üstlendi;  Ürün ve Hizmet Pazarlama Uzmanı, Tüketici Pazarlama Sadakat Programları Yöneticisi, Premium Segment Pazarlama ve Dolaşım Üst Düzey Yöneticisi, Segment Pazarlama Kıdemli Müdürü, Dijital Hizmetler Marka İletişimi Üst Düzey Yöneticisi ve Marka Yönetimi ve İletişim Direktör Yardımcısı…

Sinem Hekimoğlu, profesyonel kariyer hayatına Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER