Selvi Kılıçdaroğlu Aydın’ın Kadın Üreticileri İle Buluştu

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Aydınlı kadın üreticilerle bir araya geldi. 

Aydınlı kadınlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte, Aydınlı kadınların ürettiği İncirliova’da bulunan çilek tarlasında hasat yaptı.

Emekçi kadınlarla kahvaltı da yapan Kılıçdaroğlu ve Çerçioğlu, buradan sonra Söke Serçin’e geçti. Kılıçdaroğlu ve Çerçioğlu, burada Serçin Su Ürünleri Kooperatifi üyesi kadınlarla sohbet etti.

Ziyarette çocuklar Kılıçdaroğlu ve Çerçioğlu’na baharın habercisi gelincik demeti armağan etti.

“Baharın Gelmesi Çok Yakın”

Selvi Kılıçdaroğlu, ziyaret sonrası duygularını şu sözlerle ifade etti, “Doğusundan batısına kuzeyinden güneyine, ülkemin gittiğim her köşesinde kadınlar ve çocuklar heyecanla, umutla baharı bekliyor. Baharın gelmesi çok yakın; sonrasında çocuklarımızın mutlu, kadınların güçlü olduğu bir geleceği hep beraber inşa edeceğiz.” 

Aydın ziyaretinde çekilmiş bir videoyu bugün Twitter hesabından yayınlayan Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

“Doğusundan batısına kuzeyinden güneyine, ülkemin gittiğim her köşesinde kadınlar ve çocuklar heyecanla, umutla baharı bekliyor. Baharın gelmesi çok yakın; sonrasında çocuklarımızın mutlu, kadınların güçlü olduğu bir geleceği hep beraber inşa edeceğiz.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER