Selen Tokcan Sabri Ülker Vakfı’nın Genel Sekreteri Oldu

2018 yılından bu yana vakfın İletişim Direktörlüğü’nü yürüten Selen Tokcan, vakfın Genel Sekreterlik pozisyonuna getirildi.

2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünü tamamlayan Tokcan, kariyer hayatına ilk adımı 2002 yılında Cumhuriyet Gazetesi’nde muhabir olarak atmıştır. 2004-2005 yılları arasında Birgün Gazetesi’nde Editörlük ve Vatan Gazetesi’nde Muhabir olarak görev almıştır. 2005 yılında NTV’ye Haber Merkezi Muhabiri olarak transfer olmuş ve ilerleyen yıllarda Haber Kuşağı Editörü olarak çalışmıştır. Tokcan buradaki görevinden sonra 2010-2013 yılları arasında Excel İletişim Danışmanlık’ta Medya Direktörü olarak görev almıştır.

2013 yılında Yıldız Holding bünyesine Kurumsal İletişim Müdürü olarak katılan Tokcan, yaklaşık 2 yıl boyunca Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmıştır. Son 4 yıldır Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı İletişim Direktörü olarak görev yapan Tokcan, kariyerine vakfın Genel Sekreteri olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER