Seher Poyrazoğlu Yavuz Shell’in Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü Olarak Atandı

Seher Poyrazoğlu Yavuz, 20 yıllık Satış ve Pazarlama deneyimiyle, Shell & Turcas’ın Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak atandı.

Daha önce şirketin Perakende Satışlar Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Seher Poyrazoğlu Yavuz, bu göreviyle birlikte eş zamanlı olarak Tüm Avrupa ve Afrika’daki iş geliştirme ekiplerinin de kendisine bağlı olacağı iki sorumluluğu üstlenecek. 

Bu atama ile Seher Poyrazoğlu Yavuz aynı zamanda Shell’in Avrupa ve Afrika bölgesindeki icra kuruluna giren 4. Türk oldu.

Lisans eğitimini 2003 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamlayan Yavuz, 2008 yılında Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimi de almıştır. Profesyonel çalışma hayatına 2003 senesinde Unilever’de başlayan Yavuz, 2005 yılından itibaren kariyerine Coca-Cola İçecek’te yoluna devam etmiştir.  

2007 – 2013 yılları arasında aynı şirkette pazarlama alanında farklı görevler üstlenen Yavuz, 2013 yılında Coca-Cola’nın Azerbaycan Ülke Pazarlama Direktörü görevini üstlenmiştir. 

Shell Turcas ailesine ise 2016 yılında Pazarlama Müdürü olarak katılan Yavuz, kariyer hayatına Shell & Turcas’ın Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER