Sağlığa Yön Verecek Kadın Liderler Programı İkinci Defa Yapılacak

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi, PWN İstanbul işbirliği ile “Sağlığa Yön Verecek Kadın Liderler” Gelişim Programı’nın ikincisi Ekim ayında başlıyor!
Yoğun talep üzerine bu yıl ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanan program, sağlık ve ilaç sektöründe en az beş yıldır çalışan kadın liderin gelişimini desteklemek ve kişisel ağlarını genişletmek amacıyla; Boğaziçi Üniversitesi’nin akademik kadrosunun yanı sıra SDSN Türkiye, PWN İstanbul ve Awen for Us uzmanlarının katkıları ile hazırlandı.
1 Ekim 2022 tarihinde başlayıp 4 ay sürecek olan ve yedi modülün yer aldığı sertifika programı, interaktif eğitimlerin yanı sıra, sağlık sektöründeki üst düzey yönetim kademesinde yer alan profesyonellerin birebir koçluk ve mentörlük desteğinden oluşuyor. Programın 6. ve 7. modüllerinde sağlık ve ilaç endüstrisinin önde gelen liderlerinin yanı sıra PWN İstanbul üyeleri de gönüllü yer alıyorlar.

Programda opsiyonel olarak, Harvard Üniversitesi ilave modüllerini de alarak, Harvard Üniversitesi “Liderlikte Kadın: Yükselen Liderler için Online Sertifika Programı’nı tamamlama olanağı sunuluyor. Katılımın 25 kişi ile sınırlı olduğu program hakkında bilgiye Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi web sitesinden ulaşabilir ve 1 Eylül tarihine kadar ön kayıt olabilirsiniz (www.buyem.boun.edu.tr).

#SağlığaYönVerecekKadınLiderler #GelişimProgramı #Sertifika #Sağlık #BUYEM #PWNIstanbul #AwenforUs #GenderEquality #GenderEquity

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER