Saadet Alpago Renault Türkiye’nin Kurumsal İletişim Direktörü Oldu

Otomotiv sektörünün deneyimli ismi Saadet Alpago, Renault Group Türkiye’nin Kurumsal İletişim Direktörü pozisyonuna getirildi.

Lisans eğitimini, 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Saadet Alpago, İşletme Mühendisliği yüksek lisansını yine aynı üniversitede tamamladı. 1996 yılında iş hayatına atılan Alpago; sırasıyla Temsa’da Pazarlama ve Ürün Uzmanı, Otomotiv Distribütörler Derneği’nde Pazarlama ve İletişim Müdürü ve Bor Holding’de Pazarlama Müdürü pozisyonlarında çalıştı. Son olarak 2020 Ocak ayından bu yana NISSAN Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü görevini yerine getiren Saadet Alpago, 27 Haziran itibarıyla Renault Group Türkiye’de Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışmaya başlayacak.

Renault Group Türkiye’nin, yeni mobilite ekosisteminin öncüsü olmak ve Türkiye’deki varlığını ve yatırımlarını güçlendirmek amacıyla oluşturduğu stratejisini tüm iş ortaklarıyla birlikte yürütmek ve duyurmak adına önemli bir role sahip olacak Saadet Alpago, gerekli tüm kurumsal ve medya iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.  

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER