Reha Emekli Beymen’in Yeni Teknoloji ve Dijital Transformasyon Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Reha Emekli, Teknoloji ve Dijital Transformasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak, Beymen Group’ta göreve başladı.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümünde tamamlayan Reha Emekli, kariyer hayatının ilk yıllarında Vakıfbank, Akbank Bilgi İşlem Merkezi Aknet ve Finansbank’ta kredi kart sistemlerinin alt yapı ve projelendirme alanlarında yazılım geliştirme ve proje yönetimi alanında çalışmıştır. 1999-2008 yılları arasında Garanti Ödeme Sistemleri’nde Genel Müdür Yrd. Görevinde çalışan Reha Emekli, Bonus programının hayata geçişinde tüm akışları dizayn etmenin yanı sıra Ödeme Sistemleri için geliştirilen ürünlerin yurt dışına satışı ve BBVA bankalarına taşınmasında liderlik yapmıştır.

Romanya ve Türkiye’de ödeme sistemlerinin kurgulanması ve geliştirilmesi alanlarında önemli görevler üstlenmiş ve  2008 yılından bu yana, Garanti Teknoloji bünyesinde Yatırım ve Portföy Bankacılığı, Hazine ve Ödeme Sistemleri alanlarında yazılım geliştirme, iş geliştirme, yeni teknolojiler ve mobil platformlarının yanı sıra, zincir mağazalar, sadakat programları, mobil ödemeler, pazaryeri gibi program ve projelerini başarıyla yönetmiştir.

Bilgi teknolojileri alanında 30 yılı aşan tecrübeye sahip Reha Emekli, kariyer hayatına, Beymen Group’un Teknoloji ve Dijital Transformasyon Genel Müdür Yardımcısı ünvanı ile devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER