Özay Uyanık, DNSSense’in yeni genel müdür yardımcısı oldu

Siber güvenlik sektöründe küresel öncülerden biri olarak konumlanan ve DNS güvenliği alanında kurumsal çözümler sunan DNSSense’te üst düzey atama gerçekleşti. BT ve telekomünikasyon sektörlerinde 26 yıllık deneyime sahip olan Özay Uyanık, DNSSense Global Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Netaş’ın Bilgi İşlem bölümünde başlayan Özay Uyanık, 1997-2011 yılları arasında Cisco Türkiye’de Sistem Mühendisliği Ülke Müdürü olarak görev yaptı. Cisco Türkiye’den sonra çalışma hayatına Huawei’de Çözüm Direktörü olarak devam eden Uyanık, Exclusive Networks’te Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı rolünü üstlendi.

Temmuz 2023 itibarıyla Global Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak DNSSense takımına katılan Uyanık, iyi derecede İngilizce bilgisi ve sektörel yetkinliğiyle, yeni görevinde DNSSense’in globaldeki tüm satış ve kanal operasyonlarından sorumlu olacak.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER