Nursel Ölmez Ateş Borusan Holding’in İnsan İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Oldu 

Nursel Ölmez Ateş, yaklaşık 5 yıldır bir üyesi olduğu Borusan Holding’e İnsan İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı olarak atandı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Ateş, profesyonel iş hayatına Migros Türk T.A.Ş.’de Metod Organizasyon ve Planlama Departmanı’nda Uzman Yardımcısı pozisyonu ile başlamıştır. Burada görev aldığı 7 yıl 7 ay boyunca şirketin Ar-Ge, Planlama, Proje Yönetimi departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. 2003 yılında Migros’un yurtdışı ağlarından biri olan Ramstore’a İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 

Ardından 2008 yılında Koçtaş’a İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak transfer olan Ateş, burada görev aldığı 1 yıl sonrasında Ford Otosan’da İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak atanmıştır. Burada görev yaptığı 9 yıl boyunca şirketin insan kaynakları dönüşümü üzerine çalışmıştır.

Ateş, 2018 yılı Mart ayı itibariyle Borusan Holding’e İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak geçiş yapmıştır. Ateş, burada görev aldığı 5 yıl boyunca sırasıyla İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı ve İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanlığı yürütmüştür. 

Nursel Ölmez Ateş, profesyonel kariyer hayatına Borusan Holding’in İnsan, İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER