Nuray Aksu Sezgin Flo’nun Yeni Pazarlama Direktörü Oldu 

Nuray Aksu Sezgin, Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası olan FLO’nun yeni Pazarlama Direktörü olarak atandı. Sezgin, bu göreviyle birlikte, FLO, IN STREET, Nine West, Lumberjack, Kinetix, Lotto ve Reebok markalarının pazarlama ve iletişim stratejilerinin tasarlanması ve yönetilmesi süreçlerine öncülük edecek.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi’nde iktisat bölümünü tamamlayan Nuray Aksu Sezgin, lisans eğitiminden hemen sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programını da tamamlamıştır. Profesyonel kariyer hayatına 2006 yılında GFK’da FMCG Araştırma Yöneticisi olarak başlamıştır. Burada yaklaşık 1 yıl kadar görev alan Sezgin, hemen ardından Lafarge’ye Pazarlama Uzmanı olarak transfer olmuştur. Burada ise geçirdiği 2 yıl sonrasında The Coca-Cola Company çatısı altında bulunan Doğadan markasının Marka Müdür Yardımcısı olarak geçiş yapmıştır. Burada görev aldığı yaklaşık 5,5 yıl boyunca sırasıyla Marka Müdür Yardımcılığı ve Kıdemli Marka Müdür Yardımcılığı yapmıştır.

2014 yılında Danone Nutricia Early Life Nutrition’da 1,5 yıl kadar Kıdemli Marka Yöneticiliği yapan Sezgin, buradan sonra Atasun Optik by GrandVision’da da 1,5 yıl kadar Pazarlama Müdürlüğü yapmıştır. Hemen ardından Danone’ye tekrar dönen Sezgin, burada 5 yıl boyunca Pazarlama müdürü görevini üstlenmiştir. 

Sezgin, profesyonel kariyerine Flo’nun Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

 

#nurayaksusezgin #flo #insankaynakları

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER