Nur Peker Seber Tetra Pak’ın Yeni Kurumsal İletişim Direktörü Olarak Atandı

Nur Peker Seber, sektördeki 20 yıla yakın tecrübesi ile Tetra Pak’ın Türkiye, İran, Kafkas ülkeleri ve Orta Asya bölgelerinden sorumlu yeni Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı. Seber, bu göreviyle birlikte Türkiye, İran ve TIRCCA bölgesindeki ülkelerin tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Seber, profesyonel kariyer hayatına ilk adımı Software AG Türkiye’de Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı olarak atmıştır. Buradaki görevini 10 yıl boyunca sürdüren Seber, Siemens’in 4, Abdi İbrahim Pharmaceuticals’in 5 yıl boyunca İletişim Müdürlüğünü üstlenmiştir. Sonrasında sırasıyla Sanovel’de Kurumsal İletişim Direktörü, Meliora Health’de İletişim ve Operasyon Direktörü, Teva Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Marka departmanında Üst Düzey Yöneticisi ve Novartis’in İletişim Başkanı olarak mevcut markaların iletişim departmanlarına liderlik etmiştir. 

Nur Peker Seber, profesyonel kariyer hayatına Tetra Pak’ın Türkiye, İran, Kafkas ülkeleri ve Orta Asya bölgelerinden sorumlu yeni Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER