Nilsu Hazardağlı Boehringer Ingelheim Türkiye Hukuk ve Uyum Direktörlüğü’ne Atandı

Nilsu Hazardağlı, Boehringer Ingelheim Türkiye Hukuk ve Uyum Direktörlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevine getirildi. Hazardağlı, şirketin hukuk süreçlerinin yürütülmesi ve takibi; aynı zamanda Uyum Programı’nın oluşturulması ve sürdürülmesi için gereken risk değerlendirmesi, politika belirleme, eğitim, uyumsuzlukların bildirilmesi ve raporlanması, izleme ve denetim, disiplin ve düzeltici-önleyici faaliyetler gibi süreçleri yönetmekten sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Hazardağlı, yüksek lisans eğitimini ise Queen Mary Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Ticaret Hukuku ve Tahkim dalı üzerine yapmıştır. Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı 2007 yılında Mehmet Gün & Partners Hukuk firmasında İş Ortağı olarak atan Hazardağlı, 2007 ve 2022 yılları arasında sırasıyla Gün & Partners Hukuk Bürosu, Fox International Channels & FOX TV, Novo Nordisk İlaç ve Santa Farma İlaç firmalarında sırasıyla Kıdemli Avukat, Bölgesel Hukuk ve Uyum Müdürü (Akdeniz Ülkeleri), Bölgesel Hukuk Müdürü ve departmanın kurucusu olarak Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri olarak görev almıştır. 

Nilsu Hazardağlı, kariyer hayatına Boehringer Ingelheim Türkiye Hukuk ve Uyum Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER