Nilhan Onal Gökçetekin Hepsiburada’nın Yeni CEO’su Oldu

Nilhan Onal Gökçetekin, 1 Ocak tarihi itibariyle, Hepsiburada’nın yeni CEO’su görevine getirildi.

Daha önce, Amazon, Procter & Gamble’ın ve Fortune 500 şirketlerinde perakende, hızlı tüketim malları, tüketici elektroniği ve danışmanlık alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan Nilhan Onal Gökçetekin’in Hepsiburada’da CEO olarak göreve başladı. 

 “Tüm Paydaşlarımızla Daha Da Büyük Başarılar İnşa Etmeyi Sabırsızlıkla Beklıyorum”

 Nilhan Onal Gökçetekin, Hepsiburada’nın resmi sosyal medya hesaplarından yayımlanan videoda çalışanlara ve paydaşlara seslenerek şöyle konuştu:

 “Türkiye’de e-ticaret sektörünü kuran ve geliştiren, küresel alanda ülkemizin bayrağını dalgalandıran şirketimize liderlik etmek için heyecanlıyım. Kariyerim boyunca elde ettiğim bilgi ve deneyimi, Hepsiburadalıların kıymetli deneyimi ve gücüyle birleştirmek, Hepsiburada’yı daha ileriye götürmek için buradayım. Bu dönemde önceliğimiz Türkiye’de ticaretin dijitalleşmesine liderlik vizyonumuzu daha da ileriye taşımak, tüm paydaşlarımız için bir güven markası olmak, yapısal ve köklü geliştirmelerle kârlılığa geçmek olacak. Tüm paydaşlarımızla birlikte Hepsiburada’nın geleceğini daha da büyük başarılarla inşa etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER