Nihan Göksal Masdaf’ın Pazarlama Müdürü Oldu

Nihan Göksal, kullanıcı dostu ve verimli su pompası teknolojileri ile endüstriyel ürünler üreten Masdaf’a Pazarlama Müdürü olarak atandı. Göksal, bu göreviyle birlikte Masdaf’ın yurt içi ve yurt dışı pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Nihan Göksal, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi İşletme ve Bilgi Üniversitesi’nde de Pazarlama alanında yapmıştır.

Profesyonel kariyer hayatına 2009 yılında Mikro-Gen İlaç’ta Product Manager olarak başlayan Nihan Göksal, Nobel İlaç, Abdi İbrahim ve Becton Dickinson’da Senior Product Manager ve Johnson& Johnson’da Group Product Manager pozisyonlarında birçok marka ve ürün gruplarının yönetiminden sorumlu olmuştur. 

Son olarak ise Siemens’te Business Manager pozisyonu ile distribütör, ihale yönetimi, ürün fiyatlandırma, “go to market” stratejisi ve karlılık yönetimi alanlarında da görev yapan Göksal, 14 yıllık deneyimiyle, yeni ürün lansman süreçleri, online ve offline tüm marka iletişim süreçleri, marka stratejik konumlandırmaları ve sürdürülebilir büyüme gibi konularda liderlik rollerini üstlenmiştir.

Nihan Göksal, kariyerine Masdaf Pazarlama Müdürü pozisyonunda devam edecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER