Nevin Öztürk Boehringer Ingelheim Almanya’nın Kıdemli Uyumluluk Müdürü Oldu

Nevin Öztürk, başarı ile yürüttüğü Boehringer Ingelheim Türkiye Hukuk ve Uyum Direktörlüğü görevinden Boehringer Ingelheim Almanya Genel Merkezi/Global Hayvan Sağlığı/ Etik Uyumluluk Ekibi’ne Kıdemli Uyumluluk Müdürü olarak atandı.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Nevin Öztürk, yüksek lisans eğitimini Queen Mary, University of London’da Fikri Mülkiyet dalı üzerine tamamlamıştır. Kariyer hayatına ilk adımı 2007 yılında Korhan Engindeniz Avukatlık Bürosunda Stajyer Avukat olarak atan Öztürk, ardından Gün+Partners Avukatlık Bürosu’nda Avukat olarak görev yapmıştır.

Öztürk, sonrasında ING Sigorta firmasında Hukuk Müşaviri ve Nestle Türkiye firmasında Kıdemli Hukuk Müşaviri ve Hukuk Çözüm Ortağı olarak görev almıştır. 2020 yılı itibarıyla Boehringer Ingelheim Türkiye’ye Hukuk ve Uyum Direktörü olarak geçen Öztürk, burada Boehringer Ingelheim Türkiye’nin Yönetim Kurulu’na da üye olmuştur.

Nevin Öztürk, profesyonel kariyer hayatına Boehringer Ingelheim Almanya Genel Merkezi/Global Hayvan Sağlığı/ Etik Uyumluluk Ekibi’ne Kıdemli Uyumluluk Müdürü olarak devam edecek. olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER