Nestle’de yeni operasyon birimine 24 yıllık tecrübe

Nestlé Türkiye yönetim kadrosunda üst düzey atamalara devam ediyor. Globalde oluşturulan ve Tedarik Zinciri ile Teknik Direktörlüğü birleştiren yeni organizasyon yapısını takiben kurulan yeni operasyon biriminin Direktörü Emel Gülşen oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Emel Gülşen, 1999 yılında kariyerine başladığı Nestlé Türkiye’de, Talep ve Tedarik Planlama’da Süt, İçecek, Çikolata ve Şekerleme kategorilerinde çalıştı. 2019 yılında Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne terfi eden Gülşen, kariyeri boyunca İş Geliştirme Müdürü, Talep  & Tedarik Planlama Müdürü, Müşteri Hizmetleri & Dağıtım Müdürü ve Gebze Dağıtım Merkezi Müdürü olmak üzere farklı görevler üstlendi.

24 yıldır kilit rollerde başarı gösteren Emel Gülşen, Operasyon Direktörüğü görevine atandı. Nestlé Türkiye’nin yeni biriminin yöneticiliğini üstlenen Gülşen, sektör kalıplarının dışında fonksiyona liderlik etmeyi sürdürecek. Tedarik Zinciri ve Teknik Ekipler ile birlikte Türkiye pazarındaki Operasyon Liderlik Takımı’nı yönetecek olan Gülşen, Nestlé’nin tüm değer zincirindeki güvenini ve ortak değer anlayışını büyütmeye devam ederken, müşteri odaklı tek operasyon organizasyonunun verimliliğini artırmaktan sorumlu olacak.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER