Nazlı Tlabar Güler Vodafone Türkiye’nin İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına Atandı

Nazlı Tlabar Güler, telekomünikasyon, bankacılık ve sigortacılık sektörlerindeki 19 yıllık deneyimiyle Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna atandı. Güler, bu göreviyle birlikte Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynakları alanındaki tüm operasyonlarının yönetimini üstlenecek.

Lisans eğitimini Işık Üniversitesi’nde tamamlayan Güler, yüksek lisans eğitimini ise Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu’nda, Örgütsel ve Sosyal Psikoloji alanında yapmıştır. Kariyer hayatına ilk adımı Avea’da Yetenek ve Gelişim Uzmanı olarak 2004 yılında atmıştır. Yaklaşık 2,5 yıl boyunca bu görevi üstlenen Güler, hemen ardından İnsan Kaynakları Hesap Yönetimi Başkanı olarak görev almıştır. Bu göreviyle birlikte Avea’da toplam 7 yıl 2 ay boyunca emek veren Güler, 2011 yılı itibarıyla kariyerine HSBC’de İnsan Kaynakları Genel Müdürü olarak devam etmiştir. Burada ise görev aldığı 7 yıl boyunca Performans Ödülü ve Çalışan İlişkileri Başkanlığına kadar yükselmiştir. 

Güler, 2018 yılında ise Cigna Türkiye’ye İnsan Kaynakları ve Süreç/ Program Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış ve görevini 4 yıl boyunca sürdürmüştür.

Güler, profesyonel kariyerine Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER