Merkezefendi Belediyesi’nin Kadın Üreticilere Destek Projesi

Merkezefendi Belediyesi ve Good4Trust iş birliğiyle yerel ekonomiyi canlandırmak amacıyla Merkez Çarşısı’nda kadın üreticiler satış yapıyor. Hayata geçirilen Merkez Çarşısı’nda girişimci kadınların çalışma hayatına katılması, daha aktif rol alması ve esnafın dijital dünyaya ayak uydurması hedefleniyor.

Başvuruların devam ettiği Merkez Çarşısı’nda üreticiler, internet sitesi üzerinden nasıl satış yapabilecekleri, ürün pazarlama, sosyal medyanın etkin kullanılması, tasarım ve fotoğraf çekimi konularında çevrim içi toplantılar ve derslerle eğitim alıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, girişimci kadınların hayallerini gerçekleştirdiklerini söyleyerek, yerel ekonomiye, esnafa, kadın üreticilere ve girişimcilere her zaman destek olacaklarını belirtti. 

Başkan Doğan, konuşmasına şu şekilde devam etti; “Merkez Çarşısı ile kadınlarımızın dijital dünyaya olan yollarını açtık. Üreticilerimiz, bu e-ticaret sitemizde ürünlerini kolaylıkla satabiliyor. Birbirinden farklı birçok ürünün yer aldığı Merkez Çarşısı’ndaki üreticilerimize her türlü desteği sağlamaya devam ediyoruz. Bu projemizi hayata geçirdiğimiz için son derece memnunuz. Cesaretini göstererek üye olan kadınlarımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum.”

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER