Memelerimize Sağlık’

Çevreye olan etkisini minimuma indirmek ve topluma olan etkisini pozitife döndürmek için Sensessentials, Kız Başına ile benzersiz bir projeye imza attı. Kız Başına ekibi ile birlikte Meme Kanseri Erken Tanı Rehberi’nin daha fazla kişiye hitap edebilmesi için ‘’Mememize Sağlık’’ koleksiyonu oluşturdu. Sensessentials, koleksiyondan her hangi bir ürünü satın alan kadınlara, ürünün üzerine eklediği QR kod ile Meme Kanseri Erken Tanı Rehberi’ni tanıttı. Koleksiyon parçalarını markanın web sitesinde inceleyen kadınlar için ise;

‘’2017’den bu yana toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın sağlığına dair toplumu bilinçlendirmek için çalışan Kız Başına ekibinin 2021 yılında oluşturdukları Meme Kanseri Erken Tanı Rehberi’ne farkındalık kazandırmak üzere bize ulaşmaları sonucunda yollarımız kesişmişti. Siparişlerin içine yerleştirdiğimiz QR kodu ile bu rehberi daha çok kadına ulaştırmıştık.

Şimdi ise bu projeyi bir adım ileri taşıdık, Memelerimize Sağlık projemiz kapsamındaki satıştan elde edilecek gelir ile Kız Başına’nın kadın sağlığına dair projelerine fon sağlayıp daha çok insana sesimizi duyuracağız. 

Bizlere içtenlik ile dönüş yapan, tamamen gönüllü olarak projede yer alan ilham veren kadınlara sonsuz teşekkürler. 

#ErkenTanıHayatKurtarır 

Meme Kanseri Erken Tanı Rehberi’ne gitmek için tıkla’’ diyerek kadınları, Meme Kanseri Erken Tanı Rehberi’ne yönlendirdi. 

https://linktr.ee/kizbasinaxsensessentials 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER