Marwa Khairalla Goodyear’ın Yeni Genel Müdürü Oldu

Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan, Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 25 yıllık deneyime sahip Marwa Khairalla, şirketin Genel Müdürlük pozisyonuna atandı. Khairalla, bu göreviyle birlikte şirketin, lider konumunu daha da güçlendirmek amacıyla uçtan uca strateji tasarlama ve yürütme konusunda Türkiye organizasyonunun başında olacak.

Şirketin yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Khairalla, Genel Müdürlük görevine atandı. Genel Müdür olarak görev yapan Mahmut Sarıoğlu da Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Görev değişiklikleri 1 Temmuz itibarıyla geçerli olacak.”

Lisans eğitimini Kahire’de bulunan Alexandria Üniversitesi’nde tamamlayan Khairalla, MBA derecesini ise Atlanta bulunann Emory Üniversitesi’nden almıştır. Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı Finans Metro Market’te Müdür Yardımcısı olarak atan Khairalla, 25 yıllık kariyer hayatı boyunca SIG Combibloc, Mondelēz International ve Kraft Foods gibi çok uluslu şirketlerde çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Goodyear’a 2020 yılında gelişmekte olan Pazarlar Tüketici Lastikleri Direktörü olarak katılan Khairalla, profesyonel kariyer hayatına şirketin Genel Müdürü olarak e-devam edecek. 

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER