Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Marmara Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifleri Birliği, Halkbank destekli yurtdışı operasyonuna katılmayı hak kazandı. 

Kooperatif, katılmayı hak kazandığı bu operasyonda, Amerika ve İngiltere başta olmak üzere 50’den fazla ülkede E-Ticaret faaliyetleri sürdüren ShopiVerse’nin Türkiye genelinde seçtiği 11 kooperatiften biri oldu.

“Hak Kazanmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz”

Konuyla ilgili düşüncelerini belirten Marmara Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifleri Birliği Üst Birlik Başkanı Nuket Özcan, “ShopiVerse E-Ticaret lojistik yönetimi, bir ürünün tedarik edildiği noktadan itibaren depo ve stok yönetimini, sonra teslimatın nasıl gerçekleştirildiğini, ürünün depoya ulaşım serüvenini, teslimata hazır hale gelmesini ve müşteriye ulaşma süresini tek panelden takip edebildiğiniz bir sistem. Amerika ve İngiltere başta olmak üzere, 50’den fazla ülkede bu operasyonları tek bir noktadan gerçekleştirebileceksiniz. Halkbank ve ShopiVerse’ın 100 başvuru üzerinden seçtiği 11 kooperatif arasına girmenin ve e-ticaret yazılım entegrasyonuna hak kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İhracatta Kadın İzi projesi kapsamında gerçekleştirilen bu çalışma ile kadın emeğinin dünyaya ulaşır olmasından çok mutluyuz. Halkbank’a böyle bir proje ile kadınların yanında yer aldıkları için tüm birlik paydaşı kadınlar adına teşekkür ediyoruz” dedi. 

Özcan, ek olarak proje boyunca Marmara Kadın Kooperatifleri Birliğini temsil eden ve büyük emeği geçen Çağla Ulusoy’a sonsuz teşekkürlerini iletti.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER