Manisa Salihli TSO, Girişimci Kadınlara Ödül Verdi

Manisa’nın Salihli ilçesindeki başarılı girişimci kadınlar, ülke genelinde aldıkları büyük ödüllerden sonra Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan da ödül aldı. 

Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Sardes Gıda, kadın istihdamına verdiği önem ve yaptığı katkılar nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ödüle layık görülmüştü.

Üç yıl önce örgü bebek kıyafetleri pazarına adım atan Mandalina Bebek firması ise TOBB, Habitat Derneği ve Coca Cola şirketinin yürüttüğü “Kız Kardeşim Projesi”nden iş geliştirme hibesi kazanmıştı.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihlili kadınların iş yaşamında daha fazla yer alması konusunda yıllardır çaba göstererek onlara çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. Oda bünyesinde yer alan Girişimci Kadınlar Kurulu vasıtasıyla bu alanda desteklerini sürdürmeye devam ediyor. 

Salihlili girişimci kadınların ulusal platformda aldığı ödül ve hibelerden son derece memnun olan Salihli TSO yönetimi, iki başarılı kadın girişimci Figen Demir ve Selma Yağcıköse için, Oda’nın Kadın Girişimciler Kurulu ile birlikte bir ödül seremonisi düzenledi.

Oda’nın Meclis Salonu’nda düzenlenen ödül seremonisinde bir konuşma yapan Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Salihlili kadınların iş alanında gösterdiği başarılardan dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER