Makbule Can Kebapcı, NESQUIK Global Marka Müdürü Olarak Atandı

Dünya’nın en önemli gıda şirketlerinden biri olan Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Müdürlüğü görevini yürüten Makbule Can Kebapcı, NESQUIK Global Marka Müdürü olarak atandı.

Kebapcı, bu göreviyle birlikte, marka pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak. Kebapcı, aynı zamanda inovasyon ve renovasyon planlarının liderliğini de yürütecek.

Yeni görevi hakkında duygu ve düşüncelerini paylaşan Makbule Can Kebapcı, “2018 yılından bu yana Nestlé Sütlü İçecekler İş Biriminin bir parçasıyım. Nestlé’nin gençlere ve kadınlara sunduğu olanaklar ile 5 yıl kadar sınırlı bir sürede Nestlé Türkiye’de ve EMENA Bölgesi’nde çeşitli rollerde tecrübe edinme fırsatı yakaladım. Son bir yıldır da Türkiye’de harika bir ekiple heyecan verici işlere imza attık. Büyümeye ve insana olan tutkumla İsviçre’deki yeni görevimi de aynı heyecan, enerji ve sorumluluk ile sürdüreceğim. Bugüne kadar beni destekleyen tüm Nestlé Türkiye Ailesi’ne ve ekibime teşekkür ederim” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu olan Kebapcı, kariyer hayatına Danone Dairy’de başlayıp burada emek verdiği 6 yıl boyunca Pazarlama departmanında birçok görev üstlenmiştir. Hemen ardından Nestlé’ye transfer olan Kebapcı, burada sırasıyla Kıdemli Marka Müdürü, Kıdemli Marka Müdürü ve NCE, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Marka Yöneticisi ve İşletme Müdürü olarak görev almıştır.

Makbule Can Kebapcı, kariyer hayatına NESQUIK Global Marka Müdürü olarak devam edecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER