Logo Kadın Çalışanları Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası’na Katılıyor

Logo Yazılım, 17 yıldır desteklediği yelken sporunda bu yıl kadın çalışanlarının oluşturduğu bir takım ile Türkiye Yelken Federasyonu’nun himayesinde düzenlenen Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası’nda yarışacak.

Türkiye’nin ilk kadın yelken kupası özelliğine sahip “Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası” bu yıl 3-4 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

Logo Yazılım CMO’su Begüm Arş Türk, işe alım ve stajyer alım süreçlerinde çeşitliliği ve kapsayıcılığı önemseyen, kadın çalışan sayısının artırılmasına yönelik pozitif aksiyonlar alan bir şirket olduklarını vurgulayarak, konuyla ilgili; “Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası’na biz de Logo çalışanlarımızdan oluşan kadın takımımızla destek vermek istedik. Ekip olma, hedefe odaklanma ve hızlı karar alma şirket kültürümüzün önemli bir parçası. Bu anlamda yelken sporunun çalışma kültürümüz ve marka değerlerimizle çok uyumlu olduğunu düşünüyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Kadınların yelken sporuna olan ilgisini desteklemeyi ve geliştirmeyi, yeni sporcular yetiştirmeyi ve ve kamuoyunda yelkene olan ilgiyi arttırmayı amaçlayan Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası, bugüne kadar 50’yi aşkın kadın yelken takımı ile 500’den fazla kadını yelkenle buluşturmuş ve ekip ruhuyla yarışmalarını sağlamış durumda. Katılımcıların %80’i yelken sporu ile ilk kez tanışan kadınlardan oluşmakta ve 2020 yılında uluslararası kimliğini de kazanan Kupa bundan sonra uluslararası arenada yarışan kadın yelkencilere de ulaşarak misyonunu paylaşmayı ve yaymayı hedeflemektedir.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER