İpek Baylav Ticket Restaurant Edenred’in Yeni İnsan Kaynakları Direktörü Oldu

İpek Baylav, İnsan Kaynakları alanındaki uzman tecrübesiyle Ticket Restaurant Edenred’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. Baylav, bu göreviyle birlikte Edenred Türkiye’nin tüm insan kaynakları operasyonunun yönetilmesi, şirketin misyon ve vizyonuna uygun kurumsal sosyal sorumluk projelerinin hayata geçirilmesi ve eşitlik ve çeşitlilik temelli şirket kültürünün devamlılığının sağlanmasından sorumlu olacak. 

Lisans eğitimini Maryland Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji bölümlerinden çift anadal yaparak tamamlayan Baylav, profesyonel iş yaşamına ilk adımı 1999 yılında Antal International Danışmanlık şirketinde İşe Alım Danışmanı olarak atmıştır. Burada 1 yıl kadar emek verdikten sonra Baylav,  PriceWaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Danışmanlığı bünyesinde Kıdemli Danışman olarak 4 yıl boyunca görev yapmıştır. Hemen ardından Astra Zeneca’ya İnsan Kaynakları Genelcisi unvanıyla transfer olan Baylav, burada ise 2 yıl kadar görev almıştır.  Baylav, buradan sonra Sanofi Türkiye’ye Organizasyonel Gelişim Süpervizörü olarak geçmiş ve bu görevini 3 yıl boyunca sürdürmüştür. Ardından Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketi Bayer’e İnsan Kaynakları Müdürü olarak geçiş yapan Baylav, burada ise 4 yıl boyunca çalışmıştır. 

Profesyonel kariyerinin devamında Allergan’da Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü, Amgen’de İnsan Kaynakları Direktörlüğü, ING’de Kıdemli İnsan Kaynakları Başkan Yardımcılığı ve BDP International’da İnsan Kaynakları ve İletişim Direktörlüğü görevlerini üstlenmiştir. 

Baylav, profesyonel kariyer hayatına Ticket Restaurant Edenred’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER