İlknur Uzunoğlu Eçözüm’ün Genel Müdürü Oldu

Sektörün uzman isimlerinden İlknur Uzunoğlu, Eçözüm Bilgi Teknolojileri şirketinin Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Uzunoğlu, engin tecrübesiyle Eçözüm’ün hedeflerine ulaşmasına öncülük edecek.  

Lisans eğitimini 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlayan İlknur Uzunoğlu, profesyonel kariyer hayatına ilk adımı Teba Home Appliances’ta Ürün Müdürü olarak atmıştır. Burada emek verdiği 4,5 yıl sonrasında Ak Ödeme Sistemleri’nde yaklaşık 9 ay kadar İlişki Direktörlüğü görevini yürütmüştür. Hemen ardından Yapı Kredi’ye Ticaret ve Pazarlama Bölüm Başkanı olarak transfer olmuştur. Burada yaklaşık 6 yıl 11 ay kadar görev alan Uzunoğlu, ardından QNB Finansbank’a SVP, POS ve Ticari Kartlar Pazarlama Sorumlusu olarak geçiş yapmıştır. Uzunoğlu, burada geçirdiği 5 yıl 8 aylık süre zarfında Satın Alma ve Ticari Kartlar Direktörlüğü görevine kadar yükselmiştir. 

Uzunoğlu, 2014 yılında ise Akbank’ta 10 ay boyunca SVP edinmeden sorumlu olmuştur. 2016 yılında HepsiPay’de Ticari Grup Başkanı olarak görev yapmaya başlamıştır.  Burada ise 4 yıl boyunca çalıştıktan sonra Param’ın satış departmanında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Bu görevinin ardından Eçözüm Bilgi Teknolojileri şirketine İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Uzunoğlu, profesyonel kariyer hayatına, Eçözüm Bilgi Teknolojileri şirketinin Genel Müdürü olarak devam edecek.

Yeni görevi ile ilgili düşüncelerini paylaşan İlknur Uzunoğlu, “Ödeme hizmetleri, tahsilat sistemleri ve açık bankacılık hizmetlerinin erişilebilirliği, dijitalleşmesi ve kolaylaşması sürecinde önemli rol oynayan Param ve Eçözüm’de görev almaktan ve kariyerime Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de Genel Müdür olarak devam etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER