İlknur Aksoy Şen Tchibo Türkiye’nin yeni Pazarlama ve Ürün Direktörü Oldu

İlknur Aksoy Şen, 2005 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren Tchibo Türkiye’nin yeni Pazarlama ve Ürün Direktörü oldu. Şen, yeni görevinde kahve, coffee bar ve gıda dışı iş birimleri ile kurumsal iletişim stratejilerinin Tchibo’nun 2027 hedefli global büyüme stratejisi paralelinde geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi İktisat ana dal ve Radyo TV Sinema yan dal bölümlerinde tamamlayan İlknur Aksoy Şen, kariyer hayatına aynı yıl Anadolu Grubu’nda İç Denetim Uzmanı olarak başlamıştır. Şen, Coca Cola İçecek’in Türkiye, Kazakistan, Kırgızistan ve Anadolu Efes Türkiye iç denetim süreçlerinde yer almıştır. 2010 yılında Anadolu Efes pazarlama ekibine dahil olan Şen, Bomonti lansmanı ve +1 dönüşümü gibi birçok başarılı projeye imza atmıştır. 

13 yılı aşkın süredir Anadolu Efes’te kariyerini sürdüren Şen, burada sırasıyla Marka Müdür Yardımcısı (Bomonti), Marka Müdürü (Yerel Markalar), Pazarlama Müdürü (Yabancı ve Yerel Markalar) pozisyonlarında çeşitli görevler almıştır. 

2019’dan bu yana Efes Markalarının Pazarlama Direktörlüğü görevini başarıyla sürdüren İlknur Aksoy Şen, Nisan 2023 tarihi itibarıyla Tchibo Türkiye’ye Pazarlama ve Ürün Direktörü olarak atandı.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER