Hülya Cesur Publicis Groupe Türkiye’nin Chief Growth Officer ve Yönetim Kurulu Üyesi Oldu

Hülya Cesur, müşterilerine iletişim ve medya destekleriyle sundukları hizmetlerle, onların büyümelerine zemin hazırlamayı amaçlayan Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Publicis Groupe Türkiye, Hülya Cesur’un ataması ile birlikte, pazarlama, iletişim, dijital dönüşüm, veri ve teknolojinin içinde olduğu yirmiden fazla uzmanlık alanının birleştiği “Power of One” iş modelinin daha fazla markaya ulaşması konusunda yatırım yapmaya devam ettiğini açıkladı.

“Daha Fazla Markanın Faydalanması Beni Çok Heyecanlandırıyor”

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’deki yeni görevi ile ilgili şunları ekledi: “Marka kavramı bir paradigma değişimi geçiriyor. 2000’li yıllardan önce marka dendiğinde sadece reklam filmleri akla gelirken günümüzde bir şirketin var oluş amacından, iş yapış biçimine kadar attığı her adımın toplam “etki”sini anlıyoruz. Bu sebeple ajansların sorumlulukları her geçen gün daha da büyüyor ve genişliyor. Küresel deneyim ve bilgi birikimimizle fark yaratan iletişim çözümlerimizin yanı sıra, hızla dönüşen iş dünyasında markalarımıza rekabetçi avantaj sağlamak üzere Publicis Groupe, birçok yenilikçi uzmanlığın içinde barındığı çok geniş bir kanvas ve oldukça esnek bir hizmet modeli sunuyor. Yetenekli ve ilham veren insanların yer aldığı Grupta noktaların birleşmesi, güçlü koalisyonların kurulması ve bundan daha fazla markanın faydalanması beni çok heyecanlandırıyor.”

Publicis Groupe Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Dedebaş, atama ile ilgili olarak: “Chief Growth Officer ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak aramıza katılan Hülya Cesur, grubumuzun hem küresel hem de Türkiye’deki hedeflerine katkı sağlayacak ve yeni dönemde şirketimizin büyüme stratejilerinden sorumlu olacak. Hülya bu görevinde benimle ve ajans liderlerimizle yakın çalışarak, çok önemli bir ivme yakaladığımız büyüme, yeni ajans/hizmet modelleri, içeride ve dışarıda entegrasyon gibi stratejik önceliklerimizde bizi daha da ileriye taşıyacak. Çok sayıda uzmanlığı içinde barındırdığımız ‘Power of One’ iş modelimizle uzmanlıklarımızın, ajanslarımızın arasındaki bariyerleri ortadan kaldırıyoruz; bu modelin daha fazla markaya ulaşması konusunda yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Lisans eğitimini 2006 yılında, Executive MBA eğitimini ise 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Hülya Cesur; birçok sektörde 100’den fazla marka ile çalışmıştır. Bugün, çeşitli üniversite ve iletişim okullarında, Reklamcılık, Marka Stratejisi, Ajans-Müşteri İlişkisi ve Yaratıcı İnsan Yönetimi gibi konularda ders ve seminerler vermektedir ve aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanıdır.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER