Hublot UEFA Kadınlar Euro’suna Sponsor Oldu

İsviçreli saat üreticisi Hublot, 2015 yılından bu yana tüm UEFA müsabakaları ve marka elçileri Ada Hegerberg ve Alexia Putellas aracılığıyla kadın futbolunu desteklemesinin ardından, bir kez daha kadın futbolunu sahipleniyor ve UEFA Kadınlar Euro 2022’ye sponsor oluyor.

Kadınlar Euro 2022, 16 takım, 10 stadyum ile 25 gün boyunca İngiltere’nin Londra kentindeki Wembley Stadyumunda yapılacak bir finali içeriyor.

Bu sponsorluk anlaşması, Hublot’nun sporun değerlerine ve kapsayıcı futbol ruhuna bağlılığını gözler önüne sermektedir. Hublot, taahhütleri aracılığıyla aynı zamanda Avrupa’da kadın futbolunu geliştirmeyi hedefleyen Together #WePlayStrong kampanyasının değerlerini de destekliyor.

2019 yılından bu yana markanın desteklediği sporculardan Ada Hegerberg ve Alexia Putellas te bu bağlılığı sahalara taşıyor. Ada Hegerberg, Norveç takımında mücadele ederek (A Grubu) ülkesinin renklerini sahada savunacak. 2018 Ballon d’Or’u kazanan Norveç kadın milli takımının yıldızı ve 2019’da en çok gol atma rekorunu elinde tutuyor.

Kısa bir zaman önce kendisini rekabetten uzak tutan Ada kritik bir sakatlıktan kurtuldu ve UEFA Kadınlar EURO 2022 için Norveç milli takımına geri döndü.

Alexia Putellas ise 2021’den beri markanın desteklediği bir sporcu. İspanyol takımının en fazla bere sahip olan oyuncusu. Kadınlar Ballon d’Or ve UEFA’nın Yılın Kadın Oyuncusu ödülünün sahibi ve bir Barça efsanesi.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER