Huawei MatePad 11.5 Türkiye’de Satışa Çıktı

Huawei’nin son tabletlerinden MatePad 11.5, Türkiye’de ön siparişle satışa sunuldu. Geliştirilmiş donanım ve yazılımla gelen yeni Huawei Matepad 11.5, bir PC düzeyinde uygulamayla genç profesyonellere ve üniversite öğrencilerine hitap edecek şekilde tasarlandı.

MatePad, 120 Hz ekran yenileme hızı, yeni yıldız ışığı kum tasarımı, kozmik yıldız halkası kamerasıyla göz alıcı bir estetik sunuyor. Tablet,  120 Hz yenileme hızı ve etkileyici yüzde 86 ekran-gövde oranıyla etkileyici bir performans sunuyor. 

Huawei Notes uygulaması, toplantı notlarını hızlı ve rahat bir şekilde alabilmeniz için önceden yüklü olarak geliyor. Kullanışlı not alma şablonları ve kişiselleştirilmiş kapaklar sunan uygulama, Huawei M-Pencil kalemle kusursuz bir uyum sağlıyor. M-Pencil, 2 ms gecikme süresi sayesinde her hamlenizi yakalar ve yazma deneyimini kâğıt üzerindeki his ile birebir sunar. 

Huawei’nin PC seviyesindeki yetenekleri, birden fazla pencere açmanıza ve birden fazla veri kümesi üzerinde çalışmanıza olanak sağlıyor. Sanki bir dizüstü bilgisayarda ya da masaüstünde çalışıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.

MatePad 11.5 aynı zamanda klavye ve fare etkileşimlerini destekliyor ve daha hızlı ve daha doğru bir imleçle mümkün hale gelen optimize fare seçimi ve sürükle-bırak işlemleri sunuyor. Tablet, ayrılabilir klavyesiyle bir dizüstü bilgisayar gibi görünüp çalışabilir ve Bluetooth aracılığıyla tablete bağlanarak bağımsız olarak kullanılabilir.

120 Hz FullView Ekran, 2.5K çözünürlük, P3 renk gamı ve renk yönetimi özellikleri, tabletin eşsiz bir görsel deneyim sunmasını sağlar. TÜV Rheinland tarafından düşük mavi ışık ve titreşim sertifikaları ile göz dostu bir izleme deneyimi sunuyor.

Türkiye’deki satış fiyatı

7 bin 999 TL kampanya fiyatıyla ön satışa sunulan MatePad 11.5, 300 TL sepet indiriminin yanında 4.697 TL değerindeki M-Pencil, klavye ve fare hediyeleriyle birlikte geliyor. Kampanya süresince MatePad 11.5 satın alan kullanıcılar, 749 TL ek ücret ödeyerek FreeBuds SE sahibi de oluyorlar.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER