Hande Aydın L’Oréal Türkiye’nin Yeni Profesyonel Ürünler Divizyonu Satış Direktörü Oldu

15 yıllık kariyer deneyimine sahip Hande Aydın, kozmetik sektörünün öncü markalarından biri olan L’Oréal Türkiye’ye Profesyonel Ürünler Divizyonu Satış Direktörü görevine atandı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde 2008 yılında tamamlayan Aydın, eğitimini DHL Türkiye’de Pazarlama Stajyeri olarak desteklemiştir. Aydın, 2009 yılında L’Oréal Paris Türkiye’de Marka Stajyeri olarak adım atmış ve burada stajyer olarak yaklaşık 2 yıl kadar görev aldı. 

Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı yine L’Oréal Paris Türkiye’de Pazarlama ve Ürün Müdürü olarak atan Aydın, L’Oréal Paris Türkiye’de geçirdiği 15 yıllık kariyerinde sırasıyla; Marka Stajyeri, Geliştirme Pazarlama Stajyeri, Pazarlama ve Ürün Müdürü, Satış Temsilcisi, Satış Sorumlusu, Pazarlama Müdürü, Pazarlama Yöneticisi, Pazarlama ve Eğitim Yöneticisi, Batı Avrupa Marka Genel Müdürü, Bölgesel Marka Genel Müdürü, Dijital ve E-Ticaret Başkanı ve Ticari Direktör gibi unvanlarla çeşitli görevler üstlenmiştir. 

Aydın, L’Oréal Paris Türkiye’deki çalışma yaşamına markanın, Profesyonel Ürünler Divizyonu Satış Direktörü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER