Gizem Çeltekli, Bayer Canesten markasının global lideri oldu

Gizem Çeltekli, Bayer Tüketici Sağlığı İsviçre Merkez Ofisi’ne Dermatoloji Kategorisi’nde yer alan Canesten markasından sorumlu Global Marka Lideri olarak atandı. Çeltekli, Bayer Türkiye Tüketici Sağlığı Dermatoloji Kategorisi’nde Bepanthol Marka Müdürü olarak görev yapıyordu.

Gizem Çeltekli, Tüketici Sağlığı Divizyonu’nun ‘Kadın İntim Sağlığı’ portföyünde bulunan Canesten markasının global düzeyde marka pazarlama ve iletişim stratejilerinden sorumlu olacağı yeni görevine 14 Ağustos’ta başlayacak. ‘Kadın İntim Sağlığı’ alanında yapılacak kısa ve uzun dönemli inovasyon planlamalarında aktif rol üstlenecek. Ayrıca, markanın global stratejisi kapsamında amaç odaklı bir yaklaşımla kadınları, intim sağlığı hakkında bilinçlendirmeyi ve eğitmeyi hedefleyecek.

Robert Kolej’i bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Gizem Çeltekli, kozmetik sektörüyle başlayan kariyeri süresince birçok farklı mevkide önemli sorumluluklar üstlendi. Kuru cilt bakımı ve egzama kategorilerinin tüketici ve doktor iletişimlerinde fark yaratan işler hayata geçirdi. Kuru göz alanındaki global inovasyonların Türkiye lansmanlarına liderlik ederek büyük başarılara imza attı. Aktif rol aldığı projelerle farklı global ve lokal ödül programlarından 46 sektörel ödülü bulunan Çeltekli, 2019 yılından bu yana Bayer Tüketici Sağlığı’na çalışmalarıyla değer katıyor.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER