Fenerbahçe Genç Kadın Yüzme Takımı Şampiyon Oldu

Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakalarında mücadele eden Fenerbahçe 4×100 metre karışık bayrak genç kadın takımı 4:11.56’lık derecesiyle şampiyon oldu. 

Aynı müsabakada yarışan Fenerbahçe genç erkek takımı ise aynı branşta 3:42.53’le ikinciliği elde etti.

Fenerbahçe Spor Kulubü’nden bu başarıyı; 

‘Ahmet Bozdoğan anısına Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakalarında mücadele eden 4×100 metre karışık bayrak genç kadın takımımız şampiyon, genç erkek takımımız ise ikinci oldu.

Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzunda devam ediyor.

Dördüncü gün sabah seansında 4×100 metre mesafesinde suya giren Özlem Yetim, Beren Çelik, Nilsu Demiran ve Nehir Toker’den oluşan karışık bayrak genç kadın takımımız 4:11.56’lık derecesiyle şampiyon oldu.

Bera Kayra Sarıkaya, M. Polat Taşbaşı, Gökdeniz Saraçlı ve Metehan Seref Saruhan’dan oluşan 4×100 metre karışık bayrak genç erkek takımımız ise elde ettiği 3:42.53’lük derece ile ikincilik elde etti.’ Açıklamasıyla duyurdu. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER