Ezgi Yıldız Kefeli Mercedes’in Yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Oldu

Otomotiv sektörünün devlerinden biri olan Mercedes-Benz Otomotiv’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirkette Operasyon Ağı Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapan Ezgi Yıldız Kefeli,  Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak atandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde işletme ve Uluslararası Ticaret çift anadal yapan Kefeli, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama bölümünde tamamlamıştır. Kefeli, profesyonel kariyerine 2006 yılında Daimler AG / Evobus GmbH Stuttgart’ta Ürün Planlama ve Pazarlama alanında başlamıştır. Mercedes-Benz Asya Pasifik Çin bünyesinde Stratejik İş Geliştirme Proje Yönetimi görevinin ardından 2008 yılında Mercedes-Benz Türk’e katılarak Uluslararası Satın Alma Hizmetleri Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 

2012 yılında ise Kurumsal İletişim Birim Müdürü olarak şirketteki görevine devam eden Kefeli, burada 2015’te CEO Asistanı olarak devam etmiştir. 2017’de Kurumsal İletişim Grup Müdürü olan Kefeli, 2020 yılından itibaren Mercedes-Benz Otomotiv bünyesinde Operasyon Ağı Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapıyordu. 

Ezgi Yıldız Kefeli,  kariyer hayatına Mercedes-Benz Otomotiv’in Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak devam edecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER