Ezgi Vitrinel Sarı L’Oréal Paris Türkiye’ye Kurumsal E-Ticaret Direktörü Olarak Atandı

Ezgi Vitrinel Sarı, 12 yıldır emek verdiği kozmetik devi L’Oréal Paris Türkiye’ye Kurumsal E-Ticaret Direktörü olarak atandı. Sarı, şirketin kurumsal e-ticaret stratejilerini güçlendirmek ve değerli iş ortakları için sağlanan iş birliği süreçlerine liderlik edecek.

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nde 2010 yılında tamamlayan Sarı, eğitimini Danone’nin pazarlama departmanında yaptığı stajla güçlenidirmiştir. Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı aynı tarihte L’Oréal Paris’te Ürün Müdürü olarak atan Sarı, burada geçirdiği 12 yıl boyunca sırasıyla Ürün Müdürlüğü (İpek), Ürün Müdürlüğü (L’Oréal Paris), Senior Ürün Müdürlüğü, Grup Ürün Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü, Pazarlama Direktörlüğü ve E-Ticaret Başkanlığı görevlerini üstlenerek şirketin pazarlama departmanında birçok farklı kampanyaya liderlik etmiştir.

Sarı, Profesyonel kariyer hayatına L’Oréal Paris Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü olarak devam ederek şirketin online satış ve dijital dönüşüm sürecine liderlik edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER