Evrim Hizaler Anadolu Vakfı’nın Yeni Genel Müdürü Oldu

Anadolu Grubu’nun farklı şirketlerinde uzun yıllardır görev yapan Evrim Hizaler, 1 Temmuz itibarıyla Anadolu Vakfı’nın yeni genel müdürü olarak atandı.

11 yıl üst üste Türkiye’nin En Güçlü Kadın CEO’ları listelerinde yer alan Evrim Hizaler, 1 Temmuz itibarıyla Anadolu Vakfı’nın yeni genel müdürü oldu.

2012-2022 yılları arasında Adel Kalemcilik Genel Müdürü olarak görev yapan Evrim Hizaler, Anadolu Vakfı Genel Müdürü olarak atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hizaler, 2004 yılında Sabancı Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Hizaler, kariyerine 1997 yılında Anadolu Grubu’nda başladı.

1997-2012 yılları arasında Grup şirketlerinden Efes Türkiye’de Pazarlama Uzmanı, Ürün Müdür Asistanı, Miller Pazarlama Müdürü, Marmara Pazarlama Müdürü, Yeni Ürünler Pazarlama Müdürü, Lisanslı Markalar Pazarlama Müdürü, Efes Bira Grubu’nda Pazar Geliştirme Müdürü, Ticari Pazarlama Direktörü, Pazarlama Direktörü ve son olarak Efes Rusya’da Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. 2012 yılında Adel Kalemcilik’e Genel Müdür olarak geçiş yapan Hizaler, 11yıl üst üste Türkiye’nin En Güçlü Kadın CEO’ları listelerinde yer alan Hizaler Kadının toplumu dönüştürme ve iyileştirme potansiyelinin ne denli güçlü olduğunun ; iyilik, yenilikçilik ,kalite ve başarma tutkusu ile bu yola devem ettiğini vurguladı.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER