Esra Gür Kervan Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğüne Atandı

Esra Gür, bugün 85 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kervan Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi. Gür, bu göreviyle birlikte Kervan Gıda’nın küresel pazardaki pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Kervan Gıda’da yapılan açıklamada, şirketin yönetim kademelerindeki kadın oranını dengede tutmak konusundaki hassasiyeti nedeniyle şirketin küresel pazarlama operasyonunun başına bir kadın yönetici atanmasının gurur verici olduğu vurgulandı.

Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası Yönetim bölümünde yapan Gür, Koç Üniversitesi’nde Executive MBA eğitimini tamamlamıştır. Gür, profesyonel kariyer hayatına ilk adımı Hayat Kimya şirketinde Marka Müdür Yardımcısı olarak atıp, bu unvanı yaklaşık 2 yıl boyunca taşımıştır. 

Hemen ardından Hayat Kimya’nın Marka Müdürü olarak atanan Gür, burada 8 yıl boyunca sırasıyla; Marka Müdür Yardımcısı, Marka Müdürü, Kıdemli Marka Müdürü ve Ticaret Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır. Gür, 2011 yılında yaklaşık 70 yıldır ülkemizde hizmet veren ilaç şirketi Bayer’in Kategori Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır. Buradaki görevini 3 yıl 1 ay boyunca sürdüren Gür, bu süre zarfında Kategori Pazarlama Müdürlüğü görevini de üstlenmiştir. Ardından, Vodafone Türkiye’ye Kıdemli Pazarlama olarak transfer olan Gür, burada geçirdiği 2,5 yıllık deneyimden sonra Radiant Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinde Pazarlama Stratejisti unvanıyla markanın tüm pazarlama faaliyetlerine liderlik etmiştir. Gür, Kervan Gıdaya katılmadan önce Pakten Sağlık Ürünleri şirketinde Küresel Pazarlama Başkanlığı yapmıştır.

Esra Gür, profesyonel kariyer hayatına olarak Kervan Gıda’nın Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER