Elif Pınar Hacıbeyoğlu VP Of Technology Olarak Fazla’nın Bünyesine Katıldı

Elif Pınar Hacıbeyoğlu, teknoloji tabanlı bütünsel atık yönetim çözümleri üreten Fazla’nın yeni Teknoloji ve İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı. 

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi bölümünde tamamlayan Elif Pınar Hacıbeyoğlu, yüksek lisansını aynı üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği Programı’nda tamamlamıştır.

Hacıbeyoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünde Öğretim Görevlisi ve Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yarı zamanlı Öğretim Üyesi olarak gerçekleştirdiği çalışmalar ardından İstanbul Topkapı Üniversitesi’nde Doktor Öğretim Üyesi, Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcılığı pozisyonlarına ek olarak Üniversite Senatör Üyesi olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Kariyer hayatı boyunca birçok sektörde farklı yaş grupları ile çalışma şansı bulan Hacıbeyoğlu, 20 yılı aşkın akademik kariyerinin ardından Fazla bünyesine Vice President of Technology olarak katıldı. 

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER