Elidor ve Boyner’den Fark Yaratan İşbirliği

Elidor ve Boyner iş birliğiyle hazırlanan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un ‘Kendi Yolumuzda’ projesi kapsamında Toplum Gönüllüsü olan genç kadınların eğitim hayallerini destekliyor.

Müzisyen Nova Norda’nın koleksiyona özel çektiği “Güm Güm” klibi eşliğinde, Mataverse’te Elidor Evreni’nde gerçekleştirilen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu lansmanı ile tanıtılan koleksiyon, Elidor’un “Dedik Olabilir” umut verici kampanya mesajını sokaklara taşıyor.

Ebrar Karakurt’un rol aldığı “Dedim Olabilir” kampanyasından ilham alınarak tasarlanan koleksiyondan elde edilen gelir, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na aktarılarak üniversite eğitimleri desteklenen genç kadın bursiyerlere verilecek. 

Elidor’un 2021’de genç kadınların kariyer hedeflerine doğru giden yolda onlara yol arkadaşlığı etmek amacıyla başlattığı ‘Kendi Yolumuzda’ projesi kapsamındaki Boyner iş birliğiyle, Elidor’un halen burs verdiği üniversite öğrencisi genç kadınların sayısının artırılması hedefleniyor.

Koleksiyone Özel NFT’ler de Satışta

Elidor Evreni’nde gerçekleşen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonunun lansmanında, tamamen kadın sanatçılar tarafından tasarlanan ve geliri burs fonuna aktarılacak NFT eserler de yer aldı. OpenSea’de satışa sunulan ve 10 gün boyunca açık artırmada kalacak eserlerin yeni sahipleri, Ebrar Karakurt veya Nova Norda’dan imzalı not ile özel koleksiyon kiti gibi sürprizlerle karşılaşabilir.

Sınırlı sayıda parçadan oluşan Dedik Olabilir Koleksiyonu’nuna ait parçalar Boyner mağazaları, boyner.com.tr ve Boyner uygulamasından satın alınabilecek.

Elidor Evreni’nde gerçekleşen lansman etkinliğinde konuşan Unilever Türkiye Kıdemli Saç Bakım Kategori Müdürü Kerem Diramca, 

“Türkiye’de her 10 genç kadından 6’sının “hayallerimle aramda engeller var” demesinden hareketle, 2021 yılında Toplum Gönülleri Vakfı ile birlikte Kendi Yolumuzda adında bir projeyle yola çıktık.. Kendi Yolumuzda, zamanın ihtiyaçlarına göre kendini şekillendirmeye devam eden bir proje ve koleksiyon iş birliğimiz de bunun güzel bir örneği. “Dedik Olabilir”e dönüşen güçlü mesajımızı insanların üzerlerinde taşıyacak olması heyecan verici. Daha heyecan verici olan ise bu mesajın eğitim konusunda bir dayanışmaya dönüşmesi ‘’ dedi.

Boyner Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu,

“Boyner, DNA’sında iyilik olan, iyiliğin birlikte hareket ederek çoğalacağına, yayılacağına inanan bir marka. “İyiliğin Modası Geçmez” inancıyla projeler geliştirmeye, bizim gibi düşünen markalarla proje fırsatlarını değerlendirmeye odaklanıyoruz. Genç kadınların eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla Elidor ve TOG ile adım attığımız bu iş birliği de bakış açımızın somut yansımasıdır. Başarılarıyla hepimizin göğsünü kabartan Ebrar’dan ve “Dedim Olabilir” söyleminden aldığımız ilhamla hazırlanan bu koleksiyon bize hepimizin hayallerinin biricik ve değerli olduğunu, kendi yolumuzda ilerlerken yalnız olmadığımızı hatırlatıyor’’ diye konuştu.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Genel Müdürü Ayşe Kırımlı,

“TOG olarak 20 yıldır gençlerin gücüne inanıyor, onlara alan yaratıyor ve pek çok alanda gençleri desteklemeyi amaçlıyoruz. Elidor da gençlerin gücüne inanan paydaşlarımızdan biri. 2021 yılında burs fonlarımıza bir yenisini daha ekleyerek Eidor ile “Kendi Yolumuzda” projesini hayata geçirdik ve bu projeyle; genç kadınlara üniversite öğrenimleri boyunca eğitim bursu sağlıyoruz. İlk NFT iş birliğimizi yine Kendi Yolumuzda projesiyle bir araya geldiğimiz Elidor ile yaptık. “Dedim Olabilir” NFT’sinin satışıyla 14 genç kadına daha eğitim bursu sağlayarak toplam bursiyer sayımızı 246’ya çıkardık. Her geçen gün bu sayıları daha da artırmak için çalışıyoruz” dedi.

Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt,

Dedim Olabilir ile başladık ve kısa sürede Dedik Olabilir noktasına geldik. Elidor şimdi de Boyner ile iş birliği içinde genç kadınların hayallerine destek olacak yeni bir projeye imza atıyor. Bu çalışmanın bir parçası olmak bana harika hissettiriyor. Emeği geçen ve bu tarz çalışmalara desteği olan herkese sonsuz teşekkürler.” dedi.

Müzisyen Nova Norda ise,

“Burada genç kadınlar için yapılan anlamlı bir projede olmak çok güzel. Markaların, sivil toplumun, modanın, müziğin ve genel olarak tüm yaratıcı endüstrilerin pozitif değişim yaratmak için iş birliği içinde olması ortaya müthiş bir enerji çıkarıyor. Elidor’un Ebrar ile hazırladığı Dedim Olabilir kampanyasının ilk izlediğimde de çok heyecanlanmıştım. Bugün o hikâyenin bir parçası hâline gelmek, geleceklerini inşa etmeye çalışan, kendi yollarında ilerlemek için mücadele veren genç kadınların yanında olmak süper bir duygu” diye ekledi.

#elidor #boyner #dedikolabilir #kendiyolumuzda

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER